4 جولای را با Metal Sparklers جشن می گیرید؟

 

امیدوارم بتوانید روز استقلال را با خوردن پای ، تماشای آتش بازی و روشن کردن چند جرقه سپری کنید. 4 جولای را با Metal Sparklers جشن می گیرید؟

آمریکایی ها دوست دارند رنگ ، درخشش ، زرق و برق و رونق را به جشن های تعطیلات خود اضافه کنند. با این حال ، اکثر مردم نمی دانند که در آن آتش بازی ها و جرقه ها فلزات زیادی وجود دارد. ما قبلاً یک اینفوگرافیک منتشر کردیم که به تشریح فلزات و عناصری که باعث آتش بازی های دیدنی و جذاب شده بودند.

 

این بار ، ما درباره آن جرقه ها (که می توانند خطرناک باشند) و فلزات مورد نیاز برای ساخت آنها بحث خواهیم کرد. یکی از تولیدکنندگان جرقه زن اشاره کرد که متداول ترین سوخت پودر فلز برای ایجاد پودر فلاش و اثرات درخشان سفید نقره ای در جرقه ها آلومینیوم (Al) است. با این حال ، از براده آهن و فلزات پودر شده برای رنگ استفاده می شود. شناخته شده است که آلومینیوم ، تیتانیوم و منیزیم نزدیک به جرقه های سفید درخشان هستند ، در حالی که آهن جرقه های نارنجی تولید می کند (تعجب نیست وقتی به رنگ آهن زنگ زده فکر می کنید). وقتی آلیاژ آهن و تیتانیوم (فروتیتانیوم) باشد ، جرقه های طلای زرد تولید می شود. 4 جولا ی را با Metal Sparklers جشن می گیرید؟ کربوره کردن فولاد چیست

 

 

با این حال ، این قطعات کوچک فلزی می توانند در دمای 2000 فارنهایت بسوزند. گزارش سال 2010 کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی (CPSC) خاطر نشان کرد که حدود 1200 جراحت در رابطه با جرقه زن و 400 مورد با موشک بطری وجود دارد – که بیشتر آنها منجر به سوختگی قربانیان شده است. (CPSC یک پوستر رایگان برای یادآوری خطر جرقه زننده داغ به افراد ارائه می دهد و مقررات ایمنی اجباری را برای دستگاه های آتش بازی ، از جمله جرقه ها صادر کرده است.)

COVID-19 چگونه بر صنعت فولاد تأثیر می گذارد

اگر جرقه تولید می کنید ، استفاده از آنالیزگرهای قابل حمل XRF در فرایند کنترل کیفیت منطقی است تا اطمینان حاصل شود که از فلزات صحیح در طول فرآیند استفاده می شود. شما می خواهید رنگ ها و جرقه های مناسب تولید کنید که چشم مشتریان شما را روشن کند ، اما مطمئن شوید که آنها تا آنجا که می توانند ایمن باشند.

 

اگر امسال با جرقه ها جشن بگیرید ، Diamond Sparkler این نکات مربوط به نور و ایمنی را ارائه می دهد:

تیرهای بزرگ از جنس استنلس استیل

جرقه زن خود را قبل از رویداد خود آزمایش کنید. 4 جولای را با Metal Sparklers جشن می گیرید؟

 

نور از باد. انواع روش های تولید پروفیل

یکی یکی روشن کنید. هرگز بسته ای را یکجا روشن نکنید.

چراغ را با فندک که دست شما را از شعله دور نگه دارد ، مانند فندک بوتان یا کباب. یا یک جرقه بزنید و سپس از آن برای روشن کردن بقیه استفاده کنید.

قیمت ورق st52 و کاربرد

هنگام روشنایی اسپارکل را به صورت افقی یا با نوک کمی پایین نگه دارید.

جرقه را در انتهای دورترین قسمت از دسته سیم لخت روشن کنید.

جرقه روشن را از طول بازو ، دور از صورت ، بدن یا لباس خود یا افراد نزدیک نگه دارید.

جرقه را دوباره روشن نکنید. 4 جولای را با Metal Sparklers جشن می گیرید؟

قیمت ورق سیاه-ST37-

جرقه روشن را از مواد قابل اشتعال ، مانند بنزین ، اسپری مو یا الکل دور نگه دارید.

قسمت سوخته یا سوزاننده جرقه را نگیرید.

قیمت تیرآهن ترک در مشهد

جرقه زننده استفاده شده را در سطل آب یا ماسه یا سینی فلزی دور بریزید. پس از خنک شدن ، سیم های جرقه دار استفاده شده را می توان در سطل زباله قرار داد. نکات کاربردی در مورد ورق مشبک

بنابراین اگر جرقه تولید می کنید ، مطمئن شوید که از مواد مناسب و مطابق استفاده می کنید. اگر جرقه جات را خریداری می کنید ، مطمئن شوید که از آنها با خیال راحت استفاده می کنید. 4 جولای را با Metal Sparklers جشن می گیرید؟

قیمت تیرآهن هاش در تهران

 

ما می خواهیم همه 4 جولای امن و مبارک داشته باشند.

قیمت میلگرد نیشابور در مشهد