قیمت نبشی

قیمت نبشی آهن رسان فولادی را می‌توان یکی از مهم‌ترین مصالح در سازه‌های ساختمانی و صنایع ساخت و ساز به شمار آورد. از جمله دلایل شناخته شدن این محصول با این نام شکل ظاهری آن است که به صورت دو مقطع عمود بر هم است. این محصول کاربردهای بسیار گوناگونی در صنایع مختلف داشته و در انواع گوناگون با ویژگی‌های مختلف تولید می‌شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی کاربرد این محصول و انواع آن از نظر ظاهر و نوع تولید بپردازیم. با ما همراه شوید.

آهن نبشی آهن رسان

امروزه از تجهیزات و مصالح بسیار گوناگونی در صنعت ساخت و ساز استفاده می‌شود. یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین مصالح مورد استفاده در صنایع ساختمانی، برقی و راه‌سازی این دسته از آهن آلات هستند. از این ابزار به صورت تنها یا مرکب به صورت وسیع استفاده می‌شود. معادله انگلیسی این واژه Angle bar است که به اختصار با حرف L نیز نمایش داده می‌شود. دلیل استفاده از این حرف نیز ظاهر این ابزار ساختمانی بوده که به مانند دو ضلع عمود بر هم است. اصطلاح نبشی نیز از کلمه نبش گرفته شده که به معنای کنج یا پیچ است؛ ظاهر آن نیز دقیقاً مانند یک پیچ است. این دسته از محصولات مورد نیاز در صنایع ساخت و ساز کشور به دو صورت وارداتی از کشورهای اوکراین و روسیه، و همچنین تولیدی کارخانه‌های داخلی تامین می‌شود.

قیمت نبشی

این محصول آهنی را می‌توان پروفیلی با داشتن دو ضلع عمود بر هم تعریف کرد که به صورت کلی از آن برای ساخت یک قاب (frame) در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این مصالح ساختمانی در جنس‌های مختلف مانند آلومینیومی، پلاستیکی، پی‌ وی سی، استیل، چوبی و پلی اتیلن نیز تولید می‌شوند. اما ما قصد داریم به صورت خاص درباره محصولاتی با جنس فولاد ساختمانی یا همان آهنی بپردازیم.

انواع آهن نبشی را بشناسید

بهتر است پیش از آنکه به سراغ استفاده از هرگونه مصالح ساختمانی بروید، درباره انواع آن و کاربردهای هر یک از این انواع تحقیق کنید. نوع آهنی نیز انواع گوناگونی دارند که از هر یک برای مقاصد مختلف و خاص استفاده می‌شود. در ادامه به بررسی بیش‌تر انواع این ابزار صنعتی می‌پردازیم:

بررسی دقیق از لحاظ ظاهری

این محصول را می‌توان از لحاظ ظاهر به دو دسته زیر تقسیم کرد:

انواع از لحاظ نوع تولید

این محصول را می‌توان از لحاظ نوع تولید به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم نمود:

انواع مختلف موجود در بازار

قیمت نبشی

اگر برای خرید به بازار مراجعه کرده باشید می‌دانید که انواع مختلفی از آن با ویژگی‌های مختلف به فروش می‌رسد. برخی از انواع این محصول در بازار عبارت است از:

نبشی آهن رسان 

قیمت روز نبشی و قوطی در وب سایت آهن رسان  وزن و قیمت نبشی ۴ قیمت نبشی ۴ قیمت نبشی آرین نمودار قیمت نبشی قیمت نبشی دست دوم قیمت نبشی 3  در کانال تلگرامی آهن رسان قیمت نبشی ۵ قیمت نبشی ۵ قیمت روز نبشی و قوطی قیمت نبشی ۳ قیمت نبشی 10*10 قیمت نبشی 4 سبک قیمت پروفیل قیمت نبشی گالوانیزه قیمت آهن ۱۴ قیمت نبشی دست دوم قیمت نبشی 4 سبک قیمت نبشی گالوانیزه قیمت نبشی 10*10 قیمت نبشی 8*8 نمودار قیمت نبشی قیمت نبشی لقمه در کانال واتساپ آهن رسان قیمت نبشی مشهد قیمت روز آهن در بیرجند نبشی مراکز فروش آهن در تهران قیمت تناژ آهن قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت آهن در مریوان قیمت اهن شاداباد قیمت اتصالات آهن قیمت روز آهن 14 اصفهان در بیرجند قیمت میلگرد انبار اصفهان قیمت آهن اصفهان شماره تلفن اهن الات اصفهان قیمت میلگرد در چابهار لیست آهن فروش اصفهان کانال قیمت پروفیل قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان در کارخانه آهن رسان موجود می باشد.

به طور خلاصه

همانطور که خواندید، یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین محصولات ساختمانی که در صنایع مختلف نیز از آن استفاده می‌شود موارد نام برده شده در این مقاله است. گفتیم که این محصولات در انواع پی وی سی، چوبی، آلومینیومی، فولادی و… تولید می‌شوند. در این مقاله به بررسی کاربرد نبشی‌های فولادی و انواع آن‌ها پرداختیم. این محصولات را می‌توان از نظر نوع ساخت به دو دسته پرسی و فابریک و از نظر ظاهر به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم کرد. این محصولات را با حرف L نشان می‌دهند؛ و اعدادی که پس از حرف L نوشته شوند، نشان‌دهنده سایز بال‌ها هستند. این محصولات را در بازار می‌توانید در انواع اسپیرال، ضدزنگ، و گالوانیزه نیز یافت کنید.